Midnight Song
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Midnight Song

Just listen the midnight song!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Crazy kid has arrived!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Mio

Mio


Mesaje : 94
Data de înscriere : 18/06/2009

Crazy kid has arrived!! Empty
MesajSubiect: Crazy kid has arrived!!   Crazy kid has arrived!! Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 5:40 am

Nu stiu daca trebuie sa'mi fac prezentarea..dar nu am ce face la ora asta.
Puteti sa'mi spuneti Mio..varsta nu conteaza
Sunt o fata normala..sau cel potin asa cred..vizionez anime-uri de cand eram mic copil..deci am multe preferate..well nu imi place sa mi sa spuna ce sa fac..sa repet acelasi lucru de mii de ori...si urasc poluarea fonica..cred ca le stiti si voi iar pe langa asta si muzica clasica.
Imi place sa tachinez persoane..mai nou sa ma si contrazic
Hmm...altceva nu stiu ce sa va mai spun astept intrebari Razz
Sus In jos
Akira
Admin
Akira


Mesaje : 155
Data de înscriere : 18/06/2009

Crazy kid has arrived!! Empty
MesajSubiect: Re: Crazy kid has arrived!!   Crazy kid has arrived!! Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 6:03 am

Salut!Welcome here , Mio!Sper sa-ti placa pe-aici si sa te distrezi!Etto happy posting!
Sus In jos
https://midnight-song.forumgratuit.ro
Aya

Aya


Mesaje : 7
Data de înscriere : 19/06/2009

Crazy kid has arrived!! Empty
MesajSubiect: Re: Crazy kid has arrived!!   Crazy kid has arrived!! Icon_minitimeVin Iun 19, 2009 11:51 pm

-Hmmm...pe cine avem noi aici?? Poi hai sa incep si eu frumos acum: Welcome Mio! Happy posting and no spam!
Acum sa continui...nu pot sa cred ca ai scris atat...aa...mai vrea eu sa mai adaug ceva: faza cu contrazisul nu e noua..e veeeche..iti place sa ma tachinezi pe mine ...hai gata ajunge ca deja e prea mult..iar ce e mult strica Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Crazy kid has arrived!! Empty
MesajSubiect: Re: Crazy kid has arrived!!   Crazy kid has arrived!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Crazy kid has arrived!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Midnight Song :: Administrare :: Welcome-
Mergi direct la: